ZUŠka slaví úspěch

autor: | 3. 3 2019

Již odmalička jsem začala hrát a zpívat ve sboru v ZUŠ v Novém Boru. Našla jsem si zde své nejlepší přátele, lásku k hudbě a vedení učitelů, kteří se se mnou museli dosti natrápit, abych dosáhla cíle, o kterém jsem dlouho toužila – studovat na hudební konzervatoři. Od prvního ročníku na místní střední škole jsem začala dojíždět zároveň do liberecké ZUŠ, abych měla více zkušeností v oblasti působení symfonického orchestru a dalšího vedení na příčnou flétnu. Hlavně díky panu učiteli Štroblovi a paní učitelce Šudové jsem tohoto snu dosáhla. Těchto dvou učitelů si moc vážím a děkuji jim za jejich čas a trpělivost. Na závěr bych však chtěla podotknout, že i když budu od září studovat na konzervatoři, ZUŠ v Novém Boru budu navštěvovat i nadále, jen o něco méně než v minulých letech. Moc ráda si sem znovu půjdu zazpívat a zahrát duetka v ZUŠ, která mě přivedla k tomu, co dělám s takovou radostí.