ROZVRH HODIN KOLEKTIVNÍ VÝUKY ZUŠ NOVÝ BOR 2020/2021

HUDEBNÍ NAUKA

Pondělí
HN 1. ročník I. skupina 14:10 – 14:55 – paní učitelka K. Doubravová
HN 2. ročník I. skupina 15:00 – 15:45 – paní učitelka I. Šudová
HN 3. ročník I. skupina 16:00 – 16:45 – paní učitelka I. Šudová
HN 4. ročník 16:50 – 17:35 – paní učitelka I. Šudová
HN 1. ročník II. skupina 17:40 – 18:25 – paní učitelka K. Doubravová

Úterý
PHV – 15:00 – 15:45 – paní učitelka R. Krchňáková
HN 4. + 5. ročník 16:50 – 17:35 – paní učitelka I. Šudová

Středa
HN 1. ročník III. skupina 14:10 – 14:55 – paní učitelka K. Doubravová
HN 2. ročník II. skupina 15:00 – 15:45 – paní učitelka I. Šudová
HN 5. ročník 16:00 – 16:45 – paní učitelka I. Šudová

Čtvrtek
HN 3. ročník II. skupina 15:00 – 15:45 – paní učitelka I. Šudová

PRŮŘEZOVÁ PŘÍPRAVNÁ VÝCHOVA – PPV

Čtvrtek
Hudbánky 16:00 – 16:45 – paní učitelka R. Krchňáková
Divadélko 16:50 – 17:35 – pan učitel J. Štrobl
Malovánky 16:00 – 17:35 – paní učitelka H. Pražanová

SKUPINOVÁ INTRPRETACE

Pondělí
Popová kapela 15:00 – 15:45 – pan učitel M. Flodin
Klavírní interpretace 16:00 – 16:45 – pan učitel R. Poláček
Folková kapela 15:50 – 17:35 – pan učitel M. Weiss
Flétnový soubor 17:40 – 18:25 – paní učitelka I. Šudová
Skupinová interpretace 17:40 – 18:25 – pan učitel J. Štrobl

Úterý
Rocková kapela 16:50 – 17:35 – pan učitel M. Flodin

ČTVRTEK
Orchestřík 16:50 – 18:25 – pan učitel M. Weiss

Pátek
Kytarový soubor 15:00 – 15:45 – paní učitelka H. Přívratská

SBOROVÝ ZPĚV

Úterý
Písklata 14:10 – 15:45
Kameláček 16:00 – 17:35
Camella 17:40 – 18:25

Pátek
Kameláček 16:00 – 16:45
Camella 16:50 – 18:25

 

ROZDĚLENÍ UČEBEN

Hudbánky – třída HN – přízemí
Divadélko – třída LDO – 1. patro
Malovánky – třída VO – 2. patro

Výtvarný obor – třída VO – 2. patro

Hudební nauka – třída HN – přízemí
Sborový zpěv – sál ZUŠ – přízemí
Klavírní interpretace – sál ZUŠ – přízemí
Kytarový soubor – kytarová třída – přízemí
Flétnový soubor – sál ZUŠ – přízemí
Skupinová interpretace – třída LDO – 1. patro
Orchestřík – sál ZUŠ – přízemí
Folková kapela – sál ZUŠ – přízemí 
Rocková kapela – třída bicích nástrojů
Popová kapela – třída bicích nástrojů
LDO – třída LDO – 1. patro

LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ OBOR

Pondělí
LDO 2. – 5. ročník II. skupina 16:00 – 17:35

Středa
LDO PLDV – 1. ročník  15:00 – 16:45

Čtvrtek
LDO 1. – 2. ročník I. skupina 15:00 – 16:45

 

VÝTVARNÝ OBOR

Pondělí 13:30 –  15:45
Úterý 13:30 – 15:45
Úterý PVV 16:00 – 18:15
Středa 14:15 – 16:30
Čtvrtek 13:30 – 15:45
Pátek 14:15 – 16:30