ROZVRH HODIN KOLEKTIVNÍ VÝUKY ZUŠ NOVÝ BOR 2021/2022

HUDEBNÍ NAUKA

Pondělí
HN 1. ročník I. skupina 14:10 – 14:55 – paní učitelka K. Doubravová
HN 2. ročník I. skupina 15:00 – 15:45 – paní učitelka I. Šudová
HN 3. ročník I. skupina 16:00 – 16:45 – paní učitelka I. Šudová
HN 4. ročník 16:50 – 17:35 – paní učitelka I. Šudová

Úterý
PHV – 15:00 – 15:45 – paní učitelka R. Krchňáková
HN 3. ročník II. skupina 16:50 – 17:35 – paní učitelka I. Šudová

Středa
HN 1. ročník II. skupina 14:10 – 14:55 – paní učitelka K. Doubravová
HN 2. ročník II. skupina 15:00 – 15:45 – paní učitelka I. Šudová
HN 5. ročník 16:00 – 16:45 – paní učitelka I. Šudová

PRŮŘEZOVÁ PŘÍPRAVNÁ VÝCHOVA – PPV

Čtvrtek
Hudbánky 16:00 – 16:45 – paní učitelka R. Krchňáková
Divadélko 16:50 – 17:35 – pan učitel J. Štrobl
Malovánky 16:00 – 17:35 – paní učitelka H. Pražanová

 

 

SKUPINOVÁ INTRPRETACE

Pondělí
Popová kapela 15:00 – 15:45 – pan učitel A. Kropáček
Klavírní interpretace 16:00 – 16:45 – pan učitel R. Poláček
Folková kapela 16:50 – 17:35 – pan učitel M. Weiss
Flétnový soubor 17:40 – 18:25 – paní učitelka I. Šudová

Středa
Saxofonový soubor 16:50 – 17:35 – paní učitelka B. Ptáčková
Jazz Rocková kapela 17:40 – 18:25 – pan učitel A. Jungman

Čtvrtek
Orchestřík 16:50 – 18:25 – pan učitel M. Weiss

Pátek
Kytarový soubor 15:00 – 15:45 – paní učitelka H. Přívratská
Soubor příčných fléten 15:00 – 15:45 – paní učitelka I. Šudová

SBOROVÝ ZPĚV

Úterý
Písklata 14:10 – 15:45
Kameláček 16:00 – 17:35
Camella 17:40 – 18:25

Pátek
Kameláček 16:00 – 16:45
Camella 16:50 – 18:25

 

VÝTVARNÝ OBOR

Pondělí 14:15 –  16:30
Úterý 13:30 – 15:45
Úterý PVV 16:00 – 18:15
Středa 14:15 – 16:30
Čtvrtek 13:30 – 15:45
Pátek 14:15 – 16:30

 

LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ OBOR

Pondělí
LDO starší žáci 16:00 – 17:35

Středa
LDO – mrňousci I. skupina  14:10 – 15:45
LDO – mrňousci II. skupina 16:00 – 17:35

Čtvrtek
LDO mladší žáci 15:00 – 16:45

 

ROZDĚLENÍ UČEBEN

Hudbánky – třída HN – přízemí
Divadélko – třída LDO – 1. patro
Malovánky – třída VO – 2. patro

Výtvarný obor – třída VO – 2. patro

Hudební nauka – třída HN – přízemí
Sborový zpěv – sálek ZUŠ – přízemí
LDO – třída LDO – 1. patro
Klavírní interpretace – sálek ZUŠ – přízemí
Kytarový soubor – kytarová třída – přízemí
Flétnový soubor – třída HN – přízemí
Orchestřík – sálek ZUŠ – přízemí
Folková kapela – sálek ZUŠ – přízemí
Swing-Rocková kapela – třída bicích nástrojů – suterén
Popová kapela – třída bicích nástrojů – suterén
Bicí soubor – třída bicích nástrojů – suterén
Saxofonový soubor – klavírní třída – přízemí
Soubor příčných fléten – třída HN – přízemí