Informace k provozu školy od 7. 12. 2020

autor: | 3. 12 2020

Vážení rodiče,

v následujícím týdnu od 7. 12. 2020 se naše škola otevírá i žákům skupinové výuky.
Budou nás provázet opatření, která budeme muset dodržovat, ale věřím, že při troše dobré vůle to zvládneme.
Ve skupinách může být maximálně 10 žáků a učitel. Budeme muset rozdělit sborový zpěv do několika skupin, jednu skupinu ve výtvarném oboru a klavírní interpretaci. Jinak ostatní skupiny splňují limit žáků a mohou být vyučovány v původním čase rozvrhu.
Bližší informace získáte od svých vyučujících.

POZOR: Máme dvě skupinové výuky, která se do vánočních prázdnin nebudou vyučovat prezenčně (ve škole), je to výuka HUDEBNÍ NAUKY a FLÉTNOVÝ SOUBOR!!! Hudební nauka a flétnový soubor se i nadále budou vyučovat přes MS Teams – online. Důvodem je, že škola nedokážeme zajistit podmínky pro výuku těchto předmětů, které jsou stanovené MŠMT a MZČR.

PŘEHLED OBORŮ, KTERÉ SE BUDOU VYUČOVAT PREZENČNĚ (VE ŠKOLE):
Výtvarný obor
Literárně-dramatický obor
Skupinová interpretace (kytarový soubor, folková kapela, rocková kapela, popová kapela, orchestřík, skupinová interpretace – pan učitel Štrobl, klavírní interpretace)
Přípravná průřezová výchova

Pravidla platí i nadále stejná a jsou součástí přílohy e-mailu. Prosím pročtěte si je se svými dětmi a respektujte je.

Děkuji Vám za Vaši podporu a ochotu.
V tomto předvánočním čase Vám přeji vše dobré a především pevné zdraví.
Markéta Trnková Krchňáková, DiS.
ředitelka ZUŠ Nový Bor