Závěrečný koncert

autor: | 31. 5 2022

Bylo moc krásné se opět rozloučit se školním rokem na prknech novoborského divadla a zahrát posluchačům živě. Koncert připravili žáci napříč obory. Výtvarníci nazdobili sál reprodukcemi známých malířů, hudebníci se postarali o kulturní program a dramaťáci koncertem posluchače provedli.
Na koncertě jste si mohli poslechnout sólisty, zazpívali sboristi a také si zahrály školní soubory. Trochu netradičně byl pozván i orchestr LAUDES, který svou produkcí koncert obohatil.

Za sebe bych chtěla poděkovat všem žákům, učitelům a rodičům za celoroční práci, podporu a hlavně za jejich přízeň. Jejich umění obohacovalo celý rok novoborskou kulturu a naší školičku. To oni dělají naši novoborskou ZUŠKU tím čím je, a za to jim moc děkuji.
Markéta Trnková Krchňáková, DiS.
ředitelka ZUŠ Nový Bor