Advent s Ozvěnou

autor: | 20. 12 2022

Advent s Ozvěnou je akce, které se naše škola moc ráda účastní. Mít možnost si zahrát, a ještě pro dobrou věc je vždy krásné a advent je k tomu jako stvořený. Nadační fond Ozvěna se stará o děti se sluchovou vadou a pomáhá rodinám těchto dětí získat peníze na velice drahé vybavení.

Naši žáci na této akci vystupovali již podruhé. Vždy tu je krásná atmosféra, vystupuje se v malém domečku u Vodního hradu v České Lípě, v centru textilního tisku. Návštěvníci si zde mohou zakoupit výrobky, ochutnat dobroty nebo se zahřát výborným punčem. Výtěžek je poté věnován rodinám dětí s trvalou ztrátou sluchu.

Naši žáci vystoupili v pátek i v sobotu. V pátek se o vystoupení starala paní učitelka Barbora Ptáčková se svými žáky a návštěvníci si mohli poslechnout zpěv a saxofon. V sobotu přijela se svými zpěvačkami paní učitelka Kateřina Doubravová. Obě odpoledne byla krásná a v sobotu se na naše vystoupení přijela podívat i regionální televize RTM.

Velké poděkování za pozvání patří paní ředitelce nadačního fondu Ozvěna Pavle Prokešové.