Společný koncert ZUŠ Nový Bor a ZUŠ Doksy

autor: | 18. 6 2023

V sobotu 17. 6. si naši žáci mohli zahrát v krásném prostředí Zámku v Zákupech. V rámci Královských oslav byla naše škola pozvána na společný koncert se ZUŠ Doksy. Pozvání přišlo od pana Konráda, který byl spoluorganizátorem akce.
Na akci vystoupili žáci paní učitelky M. Trnkové Krchňákové, B. Ptáčkové a pana učitele M. Weisse. Koncert byl velice pestrý, naše škola připravila tři čísla, zahrála folková kapela NB Tunes, trio zobcových fléten a saxofonový soubor. Žáci ze ZUŠ Doksy připravili houslová a kytarová čísla, která se vyjímala na nádvoří zámku. Také jsme se mohli zaposlouchat do tónů sólové zobcové flétny, zpěvu malého zpěváčka a zahrál také soubor Čtyřlístek.
Koncert uváděla paní ředitelka Hana Jungmanová, která celému koncertu dodala noblesní nádech. Děkujeme i panu zvukaři, který měl plné ruce práce, protože počasí se umoudřilo až v průběhu koncertu.
Budeme doufat v další pozvání, protože na Zámku v Zákupech se hrálo krásně. Děkujeme za tuto příležitost.