Vánoční koncert ZUŠ

autor: | 8. 1 2024

Ve středu 20. prosince se v Městském divadle Nový Bor uskutečnil tradiční vánoční koncert žáků ZUŠ Nový Bor. Tento rok vystoupil na začátku koncertu s přáním krásných Vánoc a poděkováním naší škole pan místostarosta Mgr. Tomáš Mašek. Poté převzaly slovo dvě dramaťačky Ema Chuchlová a Anna Tenenková, které provedly posluchače celým večerem. Na koncertě se představily kapely, soubory a pěvecký sbor. Pestrý program byl sestaven ze skladeb různých hudebních stylů a žánrů. Nechyběly ani vánoční koledy, které dodaly celému večeru sváteční nádech. Prostory novoborského divadla vyzdobila dekoracemi s vánoční tematikou paní učitelka Hana Pražanová se svými žáky z výtvarného oboru.

Děkuji všem učitelům. Společně se svými žáky utvářejí krásné a tvůrčí prostředí naší školy, která díky nim roste, je radostná a plná umění. Moc vám děkuji. Děkuji také paní Iloně Rejholcové z Kultury Nový Bor, která nám vždy připraví perfektní zázemí pro tento organizačně náročný koncert.

Markéta Trnková Krchňáková
ředitelka ZUŠ Nový Bor