Výtvarná soutěž

autor: | 6. 5 2019

Již tradičně se naši žáci VO zúčastnili krásné výtvarné soutěže V srdci paní Zdislavy, pořádané Centrem Svaté Zdislavy, Římskokatolickou farností v Jablonném v Podještědí a ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí. Letošní téma bylo Sv. Zdislava – přímluvkyně snoubenců. Podle výsledků poroty se nám obrázky velmi povedly, neboť naši žáci získali ocenění napříč kategoriemi:

3. místo v kategorii 5–8 let Barunka Kroniková

2. místo v kategorii  9–12 let Veronika Pavlů

4. místo v kategorii 9–12 let Magdaléna Štěpánková

1. místo v  kategorii 13–15 let Běla Štěpánková a Tadeáš Redlich

7. místo v kategorii 13–15 let Marie Šolínová

Všem nadšeným výtvarníkům děkujeme a ti, kteří mají zájem výstavu vidět, ji mohou zhlédnout do 31. července 2019 v ambitu kláštera dominikánů v Jablonném v Podještědí.

Hana Pražanová